Kalite ve yeni teknolojilerle poşetçi olarak her tür ihtiyacınıza anında cevap vermeyi ve her alanda yanınızda olmayı amaç edindik. Bu sayede sizlerle beraber güzel işler gerçekleştirmek adına bir çok girişimde bulunarak yenileşme ve güzel işler çıkarma adına elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Yapılan iş her neyse bu yapan firmanın ve sahibi olan kimselerin aynasıdır. Kişiliğini ve karakterini yansıtır. Bizler de kendimize yakışan şekilde işimizde en öncü firmalardan olmayı gaye ediniyoruz.

Müşterilerimiz ne kadar ürünlerimizden memnun olursa firmamızın sürekliliği de o kadar devam eder. Dolayısıyla poşetçi olmak her yeni durumdan haberdar olarak kendini yenilemek demektir. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyeti en temel amaçtır.

Poşetlerin Kullanım Alanı  

Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan poşetler bir şeyi taşımaktan tutun bir şeyi saklamaya kadar tüm alanlarda kullanılır. En basit olarak bir ekmek alındığında dahi poşetlere ihtiyaç duyulur. Bu da poşetlerin hayatımızın her alanında olduğunun en belirgin göstergesidir.

Bunların yanı sıra markaların kendi reklamını yapması hususunda da en büyük yardımcılardan biridir. Markaların isimleri ve logolarının poşet üzerine baskısıyla firmalar ürünlerinin tanıtımını yapmaktadır. İşte bu noktada firmamız hem poşet imalatı ve hem de poşet üzerine yaptığı baskılarla siz değerli müşterilerinin yanındadır.

Bir başka kullanım alanı olarak firmalar alınan ürünler yanında poşetleri promosyon olarak vererek poşetleri farklı alanda kullanır.

Poşetlerin Farklı Modelleri

Poşetçi olmanın bir gereği olarak firmamızın yenilenmesi adına her tür çalışma ve çalışanlarımızın eğitimi ile müşterilere geniş bir tercih seçeneği sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İşte bu sebeple çok çeşitli ürünlerle karşınızdayız.

Poşet konusunda birçok çeşit bulunur. Market poşeti, bez poşet, karton poşet, mağaza poşeti, baskılı poşet gibi örnekler verilebilir. Firmamızda her model poşet üretimi yapılarak geniş müşteri portföyü oluşturmaktayız.

Poşetlerin Dayanıklılığı 

Firma olarak ürettiğimiz ürünlerin kullanışlı olması ve kalitesi en önemli misyonumuzdur. İşte bu sebepler ürünlerimiz eğitimli çalışanlarımız ile yüksek standartlarda üretilir. Çeşitlilik ve uygun fiyat en önemli satış politikamızdır. Bunun yanı sıra ürünlerimizin kalitesinden de asla ödün vermeyiz.

Bugün de firmaların kalitesiz üretim yapması geçmişte olduğu gibi firmaların itibarını zedeler. Firmaların güzel işler çıkarması ise onların hem ayakta kalmasını hem de adının kendi alanında ileri gelen firmalardan olmasını sağlar. Bizim de en önemli gayemiz budur. Kalite denilince en önemli diğer nokta ise müşterilerin beklentilerine uygun ürünlerle ve onların dilediği zamanda karşılarına çıkar. Firmamız bu konuda hassas olup işini en iyi yapan firmalardan olarak müşterilerinin isteklerini asla göz ardı etmez.

Poşetlerin Renk Sınıflandırması

Her poşetçi gibi bizim firmamızın da ürettiği ürünlerin model çeşitliliği gibi renkleri de farklıdır. Bu renklerin özellikle plastik poşetlerde bir anlamı bulunmaktadır.  Örneğin, cam atıkları yeşil rengi temsiz eder, metal atıklar gri rengi temsil eder. Plastik atıklar sarı rengi, organik atıklar kahverengi rengi, ekmek atıkları mor rengi ve kağıt atıklar mavi rengi temsil eder. 

Bu sayede doğanda moleküllerine ayrışabilen ürünler daha kolay tespit edilir. Böylece doğayı ve ekosistemi korumak adına bu renk ayrışması kişilere büyük kolaylık sağlar. Firmamızda da çeşitli renklerle üretilen ürünler müşterilerimiziz hizmetine sunulmuştur.

Firmamızın İlke ve Amaçları

Bizler firma olarak her alanda uygun maliyet ve düşük bütçe ile kaliteli, dayanıklı ürünler imal ederek değerli müşterilerine uygun seçenekler sunarak onların yanında olmayı ilke edindik. Müşterilerin ihtiyaçlarını tam ve doğru şekilde anlayarak, üzerimize düşen her tür vazifede onların yanında olmak bizlerin en büyük hedeflerindendir. İsrafı ve ziyan edilmeyi geride bırakıp güzel ve yeşil doğaya saygılı olmak ve onu korumak, geleceğe olabildiğince yatırım yapmak adına ürünlerimizin kalite standardını en üst seviyeye çıkarmayı hedef edinmiş bulunmaktayız.

Poşetçi olarak poşet üzerine yaptığımız baskılarda zararsız boyalar ve ürünler kullanarak hem ekosistemin hem kişilerin sağlığını düşünmekteyiz. Son teknoloji makinalarla ürünlerin en yeni şekilde üretilmesi bizim temel vazifemizdir.

Doğaya Saygılı ve Çevreye Duyarlı Ürün Üretimi

Gelecek nesillere daha temiz ve daha yeşil bir dünya bırakabilmek adına doğaya zararı olmayan ürünler üretmeyi kendimize vazife edindik. Bu sayede poşet imalatı konusunda son derece tecrübeli olan firmamızı daha iyi yerlere taşımak adına çevreye duyarlı ürünlerle yolumuza devam ediyoruz.

Sıfır atık poşet renkleriyle desteklediğimiz projemizde müşterilerimiz ve doğanın sağlığı en önemli husustur. Bu hassasiyet firmamızın en önemli çalışma prensibidir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Hassasiyetimiz

İş sağlığı ve güvenliği mevzuatı ve İş kanunu çerçevesinde işçilerimizin her tür sosyal ve ekonomik hakkını koruyarak onların hak ve hukukunu gözetmekteyiz.

Çalışanlarımız bizim referansımız olmaktadır. Bu sayede güzel işleri hep beraber başararak firmamızı yüksek yerlere taşımaktayız.

Uygun Fiyat ve Düşük Maliyetle Kaliteli Ürünler Üretiyoruz

Ürünlerimizin müşteri çevresinde daha çok değer görebilmesi için mümkün olan en uygun fiyatla sizlerle buluşturuyoruz. Düşük maliyetli ürünler üretmemiz asla kalitemizden ödün vermez. Bu sayede hem bütçeye dost olan ürünlerle hem dayanıklı ve yüksek kaliteli hizmeti bir arada sunmuş olmaktayız. 

Poşetçi olarak vaatlerimizin arkasında olmaklar beraber siz değerli müşterilerimiz firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Hızlı, güvenilir ve müşteri memnuniyetini önemseyen hizmeti ile her zaman yanınızdayız.