Merak edildiği üzere naylon poşet geniş kullanım alanları bulunan özel ürünlerdir. Firmamız tarafından garanti kapsamında imal edilen bu ürünler uygun fiyat listesi üzerinden ülkemiz geneline satışa sunuluyor. Bu doğrultuda ürünümüz kurumsal ticari firmalar tarafından da yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Ürünümüz en kaliteli poşetten imal edildiğinden özenli bir şekilde kullanılması durumunda kalitesini uzun süreçler boyunca koruyor. Bu doğrultuda tüketicilerimize mali yönden de tasarruf yapma imkânı sunar.

Ürünümüz ek ücretsiz olarak adrese teslimatı yapılır. Türkiye’nin en kaliteli kargo firmasıyla çalışıyoruz. Bu kapsamda ürününüz en fazla 48 saat içerisinde ev veya işletme adresinize gönderilir. Beklentilerinize hitap eden naylon poşet birçok farklı modellerimiz de mevcuttur. Bu bakımdan kurumsal web sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz modeli sipariş verebilirsiniz.

Naylon Poşetler Nedir?

Birçok farklı alanlarda kullanılan naylon poşet adından da anlaşılacağı üzere kaliteli naylon malzemeden üretilen poşetlerdir. Daha çok alışveriş amaçlı tercih edilen bu ürünler özellikle firmamız tarafından pratik bir şekilde üretiliyor. Türkiye’de bu ürünlerin hızlı ve kaliteli bir şekilde imal edildiği ender firmalardan biriyiz. Devasa bir alanda hizmet sunan işletmemiz yılların donanımlarına sahiptir. Bu sebeple hem 81 ilimizdeki devasa alışveriş merkezlerinden ve hem de yurtdışındaki birçok yerli yabancı alışveriş merkezleri tarafından tercih ediliyoruz.

Kurumsal alışveriş web sayfamız üzerinden her renk tonundan naylon poşetler satın alabilirsiniz. Ödemeleriniz ister nakit ister tüm banka kredi kartlarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca toplu naylon poşetler siparişlerinizde de indirimli fiyat tarifelerimizden faydalanabilirsiniz.

Naylon Poşetlerin Avantajları

Birçok avantajları bulunan naylon poşet bu kapsamda sektörün en çok satın alınan alışveriş malzemeleri arasında yer alıyor. Firmamızdan satın aldığınız bu ürünü uzun süreçler boyunca alışveriş aktivitelerinizde kullanabilirsiniz. Bu ürünlerimiz birçok özelliklere sahiptir. Maksimum düzeyde sağlam bir dizayna sahiptir. Bu kapsamda kolayca yırtılmaz ve deforme olmaz.

Naylon poşetlerimizi ev ve işletmenizden çeşitli aktiviteleriniz için de tercih edebilirsiniz. Günlük çöp atıklarında ve mutfak gereçlerinin saklanmasında gibi durumlarda profesyonel naylon poşetlerimizi güvenle kullanabilirsiniz. Bu ürünlerimiz en uygun fiyat tarifeli ürünlerdir. Bu doğrultuda ekonomik yönden uzun süreli olarak tasarruf etmeniz mümkündür.

Naylon Poşetlerde Dikkat Edilecekler

İnternet dünyasında birçok online naylon poşet satan alışveriş siteleri yer alıyor. Bu ürünü satın almadan önce firmanın kurumsal olmasına ve garantili olarak ürün satışı yapmasına dikkat etmelisiniz. Bugün birçok firmalarda kurumsallık ve garantili naylon poşetler satışı söz konusu değildir. Bu türden firmalar daha çok yüksek kazançlar elde etmek amacıyla hizmetler sunar. Bu da sizlerin hem mali ve hem de kalite yönünden dezavantajlı olmanıza neden olur.

Firmamızı internet dünyasındaki birçok alışveriş siteleriyle karşılaştırabilirsiniz. İşletmemizin daha uygun fiyatlardan naylon poşetler sattığını görebilirsiniz. İşletmemiz sektörün en gözde naylon poşetler üretici ve satış firmasıdır. Bu nedenle kurumsal sitemizden geniş düzeyde güncel referanslar sunarız. Geniş hizmet kataloglarımızla bugünün değil geleceğin de en prestijli naylon poşetler firması olmayı ilke edindik.

Naylon Poşetler Kullanırken Dikkat Edilecekler

Ev veya işletmeniz üzerinden naylon poşet kullanırken birçok ayrıntılara dikkat etmeniz tavsiye edilir. Bu ürünleri günlük olarak özellikle besin ürünlerinizin uzun süreli olarak sıcaklığını koruması için güvenle kullanabilirsiniz. Fakat naylon poşetin uzun süreli olarak besin saklanmasında kullanılmaması tavsiye edilir. Plastik baskılı poşet olarak da tanımlanan bu ürünler sadece firmamız tarafından güvenceli olarak satışa sunuluyor. Bu doğrultuda ürün hakkında merak ettiğiniz diğer ayrıntıları uzman kadromuz üzerinden kapsamlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Naylon poşetlerimiz son derece hijyeniktir. Dolayısıyla kullanımı sırasında eldiven veya benzeri türden koruyucu malzemeler kullanmanız gerekmez. Sadece naylon malzemeye karşı herhangi bir alerjik sağlık sorununuz olması durumunda eldiven kullanmanız tavsiye edilir.

Naylon Poşetlerimizin Üretimi

Tarihi oldukça eskiye dayanan naylon poşetler firmamız tarafından kademeli bir şekilde üretiliyor. Profesyonel kadrolarımız ve yüksek teknolojili üretim makinelerimizle bu ürünlerimizi seri bir şekilde imal ediyoruz. Bu ürünümüzün imalat işlemi toplam olarak 5 kademeden meydana geliyor. İlk kademede ilk olarak hammadde olarak plastik poşet makinalarımızda pratik bir şekilde karıştırılıyor. Bu işlem birkaç dakika sürebiliyor.

Karıştırılan madde doğrudan kısa zaman içerisinde rulo şekline dönüştürülüyor ve akabinde rulo baskı makinesine transfer işlemi gerçekleştiriliyor. Baskı işleminden geçen plastik poşetler uzman ekibimiz tarafından pratik bir şekilde kesildikten sonra biçimlendirme aşamasından geçiriliyor. Son aşama olarak da olası hatalı baskı ve kesimlerde ürün yeniden uzman ekibimiz tarafından gözden geçiriliyor. Bu kapsamda hatalı plastik poşetlerimiz yeniden geri dönüşüm aşamasına transfer ediliyor.

Naylon Poşetlerimiz Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Türkiye Kalite Standartları üzerinden imal ettiğimiz naylon poşetçi modellerimiz hakkında bilinmesi gereken birçok ayrıntı söz konusudur. Bu ürünümüz polietilen ve atık plastik adını alan bir tür petrol hammaddesi üzerinden poşet imalatı yapılıyor. Naylon poşetlerimiz dış etkenlere, ortam sıcaklık değerlerine karşı son derece dayanıklıdır. Bunun haricinde olası rutubet ve neme karşı da son derece dirençlidir.

Yapılan bazı araştırmalar neticesinde ülkemizde 1 kişi yıllık ortalama olarak 312 adet naylon poşetler kullandığı gözlemlenmiştir. Dolayısıyla bu ürünümüz geçmişten günümüze dek yoğun olarak kullanılmaya devam ediliyor. Plastik naylonlarımızın en belirgin özelliklerinden biri de sektörde silinmesinin mümkün olmamasıdır. Dolayısıyla tüketicilerimiz bu ürünümüzü ömür buy kullanma şansına sahiptir.

Naylon Poşetler Satın Alma

Sitemizden naylon poşetler satın almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Telefon hattımızdan veya online müşteri destek hizmetlerimiz üzerinden dilediğiniz miktardan plastik poşet siparişi verebilirsiniz. Market, alışveriş merkezi ve benzeri türden tüm alışveriş işletmeleriniz için bu ürünümüzden toptan olarak da sipariş verebilirsiniz. Plastik poşetlerimiz sürekli olarak stoklarımızda yer alıyor. Dolayısıyla süresiz olarak satın alabilirsiniz. Firmamızdan güvenle naylon poşet hizmeti alabilirsiniz